BEDMINTONOVÝ TURNAJ - Novinky - Blog

BEDMINTONOVÝ TURNAJ

Pridal do kategórie Školské súťaže

Dňa 26.3.2014 sa na našej škole ZŠ Komenského uskutočnil bedmintonový turnaj žiakov. Súboje sa odohrávali v dvojhrách v dvoch kategóriách. V 1.kategórií mladších žiakov bojovalo 16 hráčov, v 2. kategórií starších žiakov 8 hráčov.

Všetci súťažiaci boli nabudení podať čo najlepší výkon. Po vylosovaní dvojíc sa začal súboj starších žiakov, ktorý skončil v poradí:

1. miesto Lucián Ranič 5.D

2.miesto Michaela Bľandová 6.B

3. miesto Boris Timko 6.C

Po ukončení tejto časti turnaja prišlo na rad ,,malé“ vydanie bedmintonistov. Nádejní športovci predviedli výborné výkony. V tejto kategórií bolo nasledovné poradie:

1. miesto Tomáš Jeňo 1.C

2. miesto Dávid Kmetony 1.C

3. miesto Alžbeta Chálková 2.C

Na našej škole sa bedminton dostáva čoraz viac do povedomia žiakov. Verím, že o niekoľko rokov budú títo naši bedmintonisti žať úspechy aj na iných turnajoch. Prajem naším mladým športovcom veľa úspechov.

M.Jeňo