Drogové závislosti - Novinky - Blog

Drogové závislosti

Dňa 23.6.2017 sa žiaci siedmeho ročníka zúčastnili preventívneho programu drogových závislostí. Cieľom preventívnych aktivít bolo rozvíjanie osobnostných kvalít, vytvorenie priestoru pre zmysluplné využívanie voľného času, výchovu k zodpovednosti za svoje zdravie, zdravý životný štýl a zníženie výskytu sociálno- patologických javov v školskom prostredí. Z dvojhodinového programu vzišli pekné postery s protidrogovou tematikou, ktoré si môžete pozrieť v našej fotogalérií ;)

Mgr. Dominika Šimková

školská psychologička