The English competition – malá anglická olympiáda - Novinky - Blog

The English competition – malá anglická olympiáda

Dňa 21. 6. 2017 na 5. a 6. vyučovacej hodine sme si my, žiaci 3. a 4. ročníka, zasúťažili v anglickom jazyku. Učitelia AJ nás vybrali podľa našich znalostí, ktoré sme im počas tohto školského roka dokazovali  v komunikácii, posluchoch, v čítaní, písaní, testovaní či v tvorivých projektoch ...

Všetci sme preukázali p. učiteľkám Koščovej, Dorotovičovej našu snahu a talent. Boli sme ocenení milými cenami, ale hlavne ich pochvalou a výzvou  i naďalej zotrvať  v snahe, zlepšovať sa v anglickom jazyku ... veď:  „Koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom.“

1. miesta získali: Tobias Sokol, Martin Bobík z 3.B a Charlotte Sabová, Cyntia Rostášová z 4.D.

Žiaci 3. a 4. ročníka