MDŽ – výroba srdiečka pre mamičku

V dnešnej uponáhľanej dobe občas zabúdame na svojich najbližších. No naši najmenší prváčikovia nezabudli. S láskou a citom vyrobili prekrásne srdiečka svojim mamičkám k ich sviatku – Medzinárodnému dňu žien (8. marec).

Veríme, že nielen mamičky boli milo prekvapené, ale i deti hrial pri srdci pocit, že  mamičkám vyčarili úsmev,  radosť  a možno i slzičky šťastia na tvárach.   Spolu s nimi na chvíľku zabudli na každodenné starosti. Všetci na svoje srdiečko  napísali venovanie svojej mamičke.

Celá trieda prváčikov chce svojim mamám venovať  týchto  pár riadkov...

MAMA – sú to len štyri písmená a predsa to tak veľa znamená. Také jednoduché slovo, čo zvládne vysloviť i malé dieťa a batoľa. My prváčikovia chceme Vám, naše mamy,  povedať, že hoci sme prežili spolu chvíle neveselé, búrlivé i usmievavé, no vždy sme vedeli, že ste tu  pre nás, že strážite každý náš krok a pri zaváhaní nám vždy pomôžete. Sme radi, že ste naše mamky, máte náš obdiv za to, že sa dokážete denne usmievať a starosti odkladáte bokom. Hoci Vám to často nevravíme, no máme Vás veľmi radi...

Mgr. Mária Mirdalová

Copyright © 2018 Základná škola Komenského v Trebišove. Všetky práva vyhradené.