Škôlkari v školských laviciach

12. marca sa predškoláci z materskej škôlky Komenského vybrali na prvú návštevu k nám do školy. Navštívili žiakov 1.B triedy.  Čakal tam na nich aj náš kamarát Poznajko.  Po veselom privítaní prváckou hymnou sa predškoláci tichučko usadili a sledovali našich prváčikov pri práci.  Aj škôlkari neskôr nelenili a svoju šikovnosť a bystrosť ukázali v Poznajkových úlohách. Šlo im to jedna radosť. Vyskúšali si sedenie v školských laviciach a aj svoju prvú písmenkovú Poznajkovu maľovanku. Poznajko ich zato odmenil darčekom – sladkou školskou aktovkou. Deťom malým a aj tým väčším sa spoločne strávené chvíle v škole páčili.

Budúcim prvákom prajeme šťastný krok na ceste za vzdelaním.

Mgr. K. Jeňová

Copyright © 2018 Základná škola Komenského v Trebišove. Všetky práva vyhradené.