Vianočné tvorivé dielne I.B

V nebi niekto ráta z lupienkov margariet,
ľúbi či neľúbi a sneží to na svet
Je to celkom blízko, nastav k nebu tvár.
Vločky hladkajú ťa, už ich nie je pár.

Tak spievaj, spievaj

Vianoce Vianoce...

Tak touto piesňou vítali prváčikovia piatok 14.12. svojich rodičov a starých rodičov na prvých vianočných tvorivých dielňach v 1.B triede. Detičky usadili svojich najbližsích do školských lavíc a v pohodovej predvianočnej atmosfére spolu tvorili. Šlo im to veľmi šikovne, za dve hodiny boli výtvory na svete. Notičkové gule zdobili okná našej triedy. Pri práci sme sa všetci hostili rodičmi nachystanými koláčikmi. Akcia dopadla na jednotku s hviezdičkou vďaka šikovným deťom a vďaka usmievavým rodičom a starým rodičom.

Trieda 1.B Vám všetkým praje zasnežené Vianoce láskou, pohodou a pokojom.

uč. Mgr. K. Jeňová

 

Copyright © 2018 Základná škola Komenského v Trebišove. Všetky práva vyhradené.