Vianočné posedenie pri stromčeku v 1.A triede

To, že Vianoce sú pre nás všetkých, jedným z najkrajších sviatkov v roku, nepochybuje nikto z nás. Príjemnú atmosféru Vianoc sme mohli zažiť aj na Vianočných tvorivých dielňach v 1.A triede, ktoré sa konali dňa 19. 12. 2018 na našej základnej škole. Vianočnú atmosféru umocnil krásny program žiakov 1.A triedy pre radosť i potešenie svojich blízkych a naladil všetkých na tú správnu nôtu. Z triedy sa ozývali vianočné koledy i piesne. Potom sa už všetci pustili do práce. Žiaci sa snažili vyrobiť čo najkrajšie vianočné stromčeky pri čom im pomáhali rodičia. Všetko, čo deti vytvorili si s radosťou zobrali domov. Prajem Vám pokojné prežitie Vianočných sviatkov a šťastný Nový rok.

Mgr. Diana Zemanová

Copyright © 2018 Základná škola Komenského v Trebišove. Všetky práva vyhradené.