Oznam o zmene v poskytovaní dotácií na stravu v školskom roku 2021/2022

Základná škola, Komenského 1962/8, Trebišov 075 01

Trebišov, 10.8.2021

Oznam o zmene v  poskytovaní  dotácií na stravu v školskom roku 2021/2022

Vzhľadom na právne úpravy zákona o dotáciách účinné od 01.08.2021 sa v súvislosti s poskytnutím dotácií na stravu upravujú povinnosti a podklady, o ktorých si Vás týmto dovoľujeme informovať:

• Zákonný zástupca žiaka, ktorý si uplatňuje zvýšený daňový bonus - v takomto prípade nebude  dieťaťu poskytnutá dotácia na stravu ( obedy zadarmo). To znamená, že zákonný zástupca žiaka hradí  celú sumu obedov.

• Zákonný zástupca žiaka, ktorý si neuplatňuje zvýšený daňový bonus – v takomto prípade bude dieťaťu poskytnutá dotácia na stravu ( obedy zadarmo). Vtedy musí zákonný zástupca žiaka predložiť

Čestné vyhlásenie, ktoré bude súčasťou Zápisného lístka na stravovanie.

V prípade ďalších informácií   volajte vedúcu ŠJ : Marietu  Rudľaiovú   056/672 57 44.

Mgr. Radoslav  Ujhelyi

riaditeľ školy