Deň prváčikov vo firme DeutschMann

V piatok 7. 6. 2019 všetci prváci si spríjemnili dopoludnie vo firme DeutschMann, kde si pre nás pripravili náučný výklad o tom, ako funguje distribúcia tovaru. Urobili  to formou krásnej rozprávočky, aby deti lepšie pochopili to , ako v skutočnosti tovar putuje od  výrobcu k nám detičkám. Použili   príbeh rozprávky, ako pán kráľ poslal hračky do hračkárstva Dráčik.

Zamestnanci firmy DautschMann vysvetlili deťom hravou  formou, ako sa vozia hračky, kto ich vozí, kto je špeditér a kto dopravca, čo je kamión a čo je dodávka. Žiaci zvedavými očkami a so žiarivým úsmevom na tvári  nasávali  nové informácie.  Nakoniec prekvapili detičky pekným darčekom. Odchádzali sme obohatení o nové vedomosti a tešíme  sa na  ďalšie podobné stretnutia.                     

Mgr. Mária Mirdalová

.

Copyright © 2020 ZŠ Komenského Trebišov. Všetky práva vyhradené.