Robotika

Robotika rozvíja hravou formou kreatívne myslenie žiakov pri riešení problémov.

I.A NA ĽADE

V zimných mesiacoch si žiaci I.A triedy spestrili telesnú výchovu korčuľovaním.

Tematická hodina: „Vianoce“

Tematická hodina: „Vianoce“ so žiakmi I.stupňa zameraná na rozvíjanie špecifických funkcií z matematiky a Slovenského jazyka.

Vianočná besiedka

17.12.2019 sme v ŠKD mali tradičnú vianočnú besiedku, spojenú s programom ale aj darčekmi, za ktoré ďakujeme vedeniu školy.

Pokračovať v čítaní

Vianočná nálada na onkologickom oddelení

V rámci adventných charitatívnych podujatí žiaci ZŠ Komenského, a študentky pedagogickej školy DSA, pod vedením vychovávateľky Eriky Peter

Vianočná burza

Vianočné sviatky patria medzi tie najkrajšie v roku a tradične predvianočný čas patrí našej školskej burze.

Červené stužky

1.december – Svetový deň boja proti AIDS. Ľudia na celom svete si pripomínajú nebezpečenstvo prenosu tohto nevyliečiteľného vírusového ochorenia a zoznamujú...

Biblioterapia a Šum - kníhkupectvo a kultúrno – komunitné centrum v Trebišove

Sviatok sv. Mikuláša sme s triedou 4.D začali hodinou biblioterapie.

Beseda s ilustrátorom

26.11.2019 sme boli na besede v mestskej knižnici pod názvom: Pastelkou, ceruzkou alebo štetcom?

Pokračovať v čítaní

Copyright © 2018 Základná škola Komenského v Trebišove. Všetky práva vyhradené.