Divadlo "Zlaté kuriatko" v ŠKD

Dňa 5.11.2019 navštívilo deti zo školského klubu Divadlo "Zlaté kuriatko".

Múdro sporiť rozumne míňať

Dňa 24.11.2019 sa žiaci V.D v rámci hodín Techniky zúčastnili interaktívnej výstavy venovanej financiám a finančnej gramotnosti.

Turistická vychádzka - Morské oko

V nedeľu, dňa 20.10.2019, sme sa zúčastnili turistickej vychádzky na Morské oko, pri obci Remetské Hámre.

Pokračovať v čítaní

Pasovačka prvákov do cechu školákov

V stredu 23. 10. 2019 sa náš školský klub detí premenil na Kráľovstvo ŠKD, v ktorom nechýbala kráľovná školstva s ministrom školstva, princeznami, klaunami...

Šarkaniáda

Tento rok II. oddelenie privítalo jeseň šarkaniádou. Každé dieťa malo svojho originálneho šarkana, ktorého spoločne vypustili na oblohu.

Milión detí sa modlí ruženec 2019

Pápežská nadácia ACN – Pomoc trpiacej Cirkvi zameriava svoju činnosť na pomoc kresťanom tam, kde sú prenasledovaní, utláčaní pre svoju vieru.

Ľutina – pútnicke miesto

10. októbra 2019 v mesiaci sv. ruženca sme so žiakmi 5. a 6. ročníka navštívili najväčšie gréckokatolícke mariánske pútnické miesto Ľutina.

Pokračovať v čítaní

Copyright © 2018 Základná škola Komenského v Trebišove. Všetky práva vyhradené.