Exkurzia Steam Factory

 V sobotu 3. marca 2019 sme sa vybrali zo záujmového krúžku s pani učiteľkou Klárou Baloghovou  na výletík do Košíc. Už sme rátali dni, kedy bude konečne sobota. V OC Optima je novootvorený Steam Factory, kde sme mohli vyskúšať kolieskové korčuľovanie a detský kútik, ktorý nie je iba pre malé detičky. Bolo tam naozaj super. Niektorí z nás stáli prvýkrát na korčuliach :)

Po skončení sme sa naobedovali, samozrejme v mekáči :)  a čakal na nás ešte druhý bod programu.....kino. Pozreli sme si tretiu časť obľúbenej rozprávky " Ako si vycvičiť draka 3".  Bol to pre nás veľmi pekný zážitok. Nakoniec sme nakúpili suveníry a darčeky pre rodičov, aj pre seba a náš výlet sa chýlil ku koncu.

Celý deň bol fantastický a už sa nevieme dočkať ďalšej sobotňajšej exkurzie.

 žiaci V. A triedy

Copyright © 2018 Základná škola Komenského v Trebišove. Všetky práva vyhradené.