Školský výlet Tatranské Matliare

V dňoch 5. – 7.6.2019 sa my, žiaci tried 5.B, 5.C a 5.D, spolu s našimi pani učiteľkami vybrali na výlet do Tatranských Matliarov. Všetci sme sa veľmi tešili. Ráno o 8:00 sme vyrazili autobusom. Cesta ubehla veľmi rýchlo. Pred ubytovaním v hoteli sme ešte absolvovali prechádzku na Štrbskom Plese. Keď sme sa z neho vracali, začalo pršať a všetci sme zmokli. Na druhý deň ráno sme navštívili Beliansku jaskyňu, z ktorej sme si doniesli suveníry. Poobede si niektorí žiaci išli zaplávať do bazéna a niektorí išli hrať minigolf, futbal, tenis a bedminton. Po náročnom dni nás večer čakala diskotéka. Posledný deň sme sa ráno pobalili a opustili hotel. Cestou domov sme navštívili Kežmarský hrad, ktorý sa nám veľmi páčil. Na konci výletu sme zašli do obchodného centra v Prešove. Keď sme prišli do Trebišova, srdečne sme sa zvítali s našimi rodičmi a začali spomínať na krásny výlet.

Žiaci 5.B, 5.C a 5.D triedy

 

Copyright © 2018 Základná škola Komenského v Trebišove. Všetky práva vyhradené.