Mikulášska pošta

Školský parlament si v predvianočnom období pripravil pre našu školu akciu Mikulášska pošta. Žiaci, učitelia, ale aj všetci ostatní zamestnanci školy mohli pripraviť a poslať odkazy a poďakovania prostredníctvom tejto pošty. Veru, bolo ich neúrekom.

V deň odovzdávania odkazov, 5.12., sa členovia školského parlamentu prezlečení ako pomocníci Mikuláša vybrali do každej triedy a tieto odkazy všetkým odovzdali. Zároveň si pripravili aj básničku, ktorou chceli všetkým spríjemniť tento deň.

Ako býva zvykom, Mikuláš deťom poslal aj sladkú odmenu. Výnimočná bola aj tým, že to boli síce sladké, ale hlavne zdravé a bezobalové lízanky. Žiaci si mohli pochutiť na medových lízankách s príchuťou medovky, jahody, maliny a pomaranča. Za spoluprácu ďakujeme bezobalovému obchodíku Vážim si, ktorý sa nachádza v Trebišove. Aj týmto spôsobom sa chceme zapojiť do programu Zelenej školy, ktorej témou sú potraviny a voda.

Ďakujeme veľmi pekne všetkým za zapojenie sa do tejto akcie. Veríme, že sa Vám páčila a tešíme sa na ďalšie spoločné aktivity. Za fotodokumentáciu a pomoc ďakujeme p. fotografke Silvii Pavlíkovej.

Školský parlament