Love is in the air!

Deň sv. Valentína sa na vyučovaní anglického jazyka niesol v znamení dobrej atmosféry, pozitívnych emócií, priateľstva, ale zároveň v upevňovaní vedomostí a využívaní anglického jazyka v kontexte a v praxi. Cieľom bolo rozrozprávať aj najmenej aktívnych či hanblivých žiakov, a to sme dosiahli pomocou metódy- Community language learning. Žiaci sa cítia isto pri používaní cudzieho jazyka, spolupracujú so spolužiakmi a upevňujú vzťahy medzi sebou.

Aj naši mladší žiaci mali tematické vyučovanie, počas ktorého sa naučili novú slovnú zásobu, niečo z histórie a niečo pekné aj vyrobili.

Deň sme zakončili krúžkom angličtiny s druhákmi, ktorí mali možnosť vyskúšať si našu jazykovú učebňu na 2.stupni a získať nové vedomosti aj pomocou techniky a programu Alf či iných interaktívnych programov v angličtine určených pre deti.

Ing. Simona Sinčáková