Informácie pre nových stravníkov (prvákov) na školský rok 2023/2024

Prvý deň nástupu t.j.  4.9.2023 sa strava nepodáva. V tento deň, sa na hlavnej chodbe, bude zisťovať záujem o stravovanie a zároveň aj predaj čipov.

Cena čipu je 3 €.

Všetci, ktorí nahlásia záujem o stravovanie a zakúpia si čip, budú už od 5.9.2023 prihlásení na obedy. Na prvom rodičovskom dostanú rodičia stravníkov (prvákov) ZÁPISNÝ LÍSTOK SO ŽIADOSŤOU O DOTÁCIU, tlačivo je potrebné hneď vypísať a odovzdať triednemu učiteľovi. Je nutné vypísať všetky údaje inak bude lístok neplatný.

Dotácia patrí deťom, ktorí sa zúčastnili vyučovania  a obed odobrali (v evidencii musí mať záznam o odbere stravy), v opačnom prípade mu dotácia nepatrí a obed za daný deň hradíte v plnej výške. Nosiť čip a kontrolovať či mu funguje.

Bližšie informácie nájdete aj na www.zskomtv.sk – školská jedáleň.

V prípade požiadaviek, respektíve informácii kontaktujte vedúcu školskej jedálne.

TELEFÓN:  056 672 5744 (od 8:00 – 14:00)

Marieta Rudľaiová

Vedúca ŠJ