• Vážení rodičia žiakov 6. až 9. ročníka, z rozhodnutia MŠVVaŠ SR je od 22.6. - 30.6.2020 škola otvorená pre všetkých žiakov. Žiadam Vás, aby ste pred nástupom do školy prihlásili Vaše dieťa do ŠJ (online www.zskomtv.sk, prípadne telefonicky 6725744) a to do 18.6.2020. Vyučovanie bude pokračovať podľa riadneho rozvrhu hodín. Pri vstupe do školy žiak predloží vyhlásenie o bezinfekčnosti.

Tešíme sa na návrat všetkých žiakov.

Mgr. Radoslav Ujhelyi

riaditeľ školy

• Zápis do 5. ročníka

Vážení rodičia, od 3.6. do 19.6.2020 môžete online prihlásiť Vášho syna/dcéru do 5. ročníka. Po prihlásení Vás budeme kontaktovať na overenie údajov. V prípade nejasnosti píšte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Mgr. Radoslav Ujhelyi, riaditeľ školy

DOTAZNÍK K ZÁPISU ŽIAKA

Vitajte na stránkach základnej školy Komenského v Trebišove

Od začiatku 80-tych rokov 20. storočia prežíval Trebišov priam populačnú explóziu. Rovno uprostred mesta vzniká nové sídlisko, ktoré rýchlo zapĺňa mladými rodinami. Namiesto trojposchodových bytoviek sa budujú sedemposchodové a existujúce školy začínajú praskať vo švíkoch. Padlo rozhodnutie: je potrebné postaviť novú školu.