Vianočná vôňa v 1.C

V mnohých rodinách sa v týchto dňoch chystá tradičné vianočné pečivo – medovníky.

Ten čas predvianočný...

I keď táto doba nie je jednoduchá, radosť z blížiaceho sa narodenia malého Ježiška, by sme si mali užiť všetci.

Balíčky pre seniorov

Deti z lll. B sa tiež zapojili do prípravy balíčkov pre seniorov aby ich potešili.

Detský čin roka 2020

Detský čin roka je jedinečný a originálny projekt, ktorého úlohou je motivovať detí ku konaniu dobrých skutkov a pomáha im zorientovať sa v hodnotách.

TRPASLÍCI A ANJELÍCI V II. ODDELENÍ ŠKD

Zimná nálada začala v II. oddelení. Poobedňajšiu činnosť si deti spestrili vyrábaním rozprávkového trpaslíka a notového anjelika.

MIKULÁŠ 2020

Dňa 4.12.2020 do našej školy zavítal Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom. Počas celého dňa prevládala v škole vianočná atmosféra.

Pokračovať v čítaní

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Aj náš školský klub detí sa zapojil do peknej akcie s názvom: "Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?"

Mikulášska diskotéka

Piatok, 4.12.2020 sa niesol úplne v Mikulášskom duchu, či už to bolo v altánku, v triede, alebo v jedálni.