Rozlúčka so Šlabikárom v 1.C

Celý rok nás počas slovenského jazyka sprevádzal a pripravoval úlohy papagáj Hugo.

MDD SRANDA BANDA

Pri príležitosti MDD sa žiaci prvého stupňa zúčastnili komediálnej show SRANDA BANDA v ktorej sa miešali krásne bábky, výborná bruchovravecká technika a humor.

Popoludnie s tangramom

„Tangram je náš kamarát, v škole ho má každý rád.“

Že nepoznáte tangram? Druháci a prváci z 5. oddelenia ŠKD už áno.

Pokračovať v čítaní

Hudobné nástroje z odpadového materialu

Žiaci piateho ročníka sa v rámci vyučovacích hodín hudobnej a výtvarnej výchovy pokúšali vyrobiť hudobné nástroje z odpadového materiálu.

Terakotová armáda

S triedou VIII.B sme navštívili výstavu ôsmy div sveta v trebišovskom múzeu - Terakotová armáda, kde pri jej objavení v roku 1974 sa našlo viac ako 8000 bojovníkov.

Turistická vychádzka Zádielskou tiesňavou na Turniansky hrad

Po takmer ročnej prestávke, sme sa v nedeľu 6.6.2021 so žiakmi navštevujúcimi turistický krúžok, vybrali na turistickú vychádzku Zádielskou tiesňavou až na Turniansky hrad.

MDD v školskom klube🤩

Kvety sú úsmevom zeme.
Hviezdy sú úsmevom oblohy.
Deti sú úsmevom Boha.
Nad každým dieťaťom by mal visieť nápis ,,Zaobchádzajte opatrne, obsahuje sny." ❤️

Pokračovať v čítaní

Práca v dielni nás baví,

Piataci a ich drevené kolieska s vlastným maľovaným motívom.

Húsenička v V. oddelení

Dňa 11.05.2021 deti z V. oddelenia spolu s pani vychovávateľkou Dankou Bejdovou nám predviedli činnosť v škd.