Prvácke Valentínky v X.oddelení

Každý rok 14. február má sviatok svätý Valentín. Svätý Valentín je patrónom všetkých zaľúbených, ale aj milujúcich sa rodičov, priateľov, starých rodičov. Tento sviatok si pripomenuli aj deti z X. oddelenia. Celé popoludnie sa nieslo v duchu lásky, priateľstva, pekných slov a prianí. Prváčikovia sa zahrali na valentínskych cukrárov. Každé dieťa si ozdobilo svoje medovníkové srdiečko podľa vlastnej fantázie. Na záver činnosti si deti vyrobili valentínske pohľadnice pre svojich rodičov. Písanie básničky zvládli naši prváčikovia na 1. Každé dieťa pri odchode domov malo úsmev na tvári a s láskou odovzdalo svoje valentínky rodičom.

                                                                     Vychovávateľka: Monika Marečková

.

Copyright © 2020 ZŠ Komenského Trebišov. Všetky práva vyhradené.