Diamanty poznania 2.B

Aj v takejto mimoriadnej situácii, keď sa v škole prerušilo vyučovanie  žiaci 2.B pracujú veľmi zodpovedne. Plnia si svoje úlohy v rôznych predmetoch. Aj keď nemohli na pokuse z PVO pracovať spoločne na jednom mieste, na fotkách to vyzerá akoby bádali všetci spolu. Pracovali naraz s rovnakým nasadením, na rovnakej veci, s rovnakým výsledkom len na rôznych miestach – niekto v detskej izbe, v kuchyni, v obývačke, iný na dvore. Skúmané odparovanie vyvolalo u detí zvedavosť a nadšenie. Odmena za zanietenú prácu čakala na každého po odparení vody v mištičke vo forme slaných kryštálikov – také diamanty poznania. Veľká vďaka patrí aj rodičom, ktorí sú deťom aj napriek svojim pracovným povinnostiam vždy nápomocní.

tr. uč. Mgr. K. Jeňová