DEŇ ZEME IV.A

„Najšťastnejší ľudia nemajú to najlepšie zo všetkého, ale vedia zo všetkého urobiť to najlepšie.“... povedal raz jeden bystrý a vzdelaný človek...

Bez prírody a jej zdrojov by ľudstvo neprežilo. Túto závislosť si každoročne 22. apríla pripomíname. Medzinárodný Deň Zeme tento rok dokonca má už 50. výročie!
Tento výnimočný deň slávia vo viac ako 190 krajinách a ja sa teším, že sme tak urobili aj my – žiaci a učitelia našej školy. Nezabudli sme na ňu, ani  v tomto ťažkom období. Preto som naozaj hrdá aj na žiakov 4.A triedy, ktorí prijali školskú výzvu a svojou snahou prejavili lásku, nezištnosť a obetovať. Svojimi skutkami metaforicky povedané, pohladili našu ZEM!

Ešte raz vrelá vďaka, ste moje všetko!

Triedna uč. 4.A,  Irena Koščová

 

 

.

Copyright © 2020 ZŠ Komenského Trebišov. Všetky práva vyhradené.