RODINNÝ BEDMINTON 2019

Máme za sebou úspešne zvládnutý už 3. ročník bedmintonového turnaja rodičov a detí. Účasť bedmintonistov bola viac než dobrá – turnaja sa zúčastnilo 18 párov , ktoré boli rozdelené na 2 kategórie 1. stupeň a 2. stupeň. V obidvoch kategóriách súťažilo po 9 párov. Na úvod si rozohrali deti so svojimi rodičmi. Potom prišli na rad štvorhry, kde si zahral každý s každým vo svojej kategórií. Spolu sa odohralo 144 zápasov na jeden víťazný set do 15 . Na kurtoch vládla priateľská nálada. Rodičia si možno po dlhšom čase opäť zašportovali a objavil sa im úsmev na tvári. Turnaj skončil po19. hodine, spolu 2,5 hodiny hracieho času. Každý účastník dostal sladkú odmenu a diplom. Prví traja boli odmenení medailami.

  

Vyhodnotenie:

1.stupeň

1. miesto Jeňovci 1(brat a sestra)

2. miesto Novikmecovci (mamka a dcéra)

3. miesto Marečkovci (ocko a dcéra)

4. miesto Ferenczovci, Tolaciovci, Feckovci 1, Feckovci 2, Miklovičovci Greculovci 1

 

2.stupeň

1. miesto  Jeňovci 2 (ocko a syn)

2. miesto Šimkovičovci (sesternice)

3.miesto Maruščákovci (ocko a syn)

4.miesto Janoškovci, Veľkovci, Snížikovci, Micíkovci, Greculovci 2, a Babuľákovci

 

Verím, že o rok sa zúčastnia turnaja aj ďalší nadšenci tohto rýchleho športu a stretneme sa v ešte väčšom počte.

Mgr. Martin Jeňo

.

Copyright © 2020 ZŠ Komenského Trebišov. Všetky práva vyhradené.