Úspechy žiakov našej školy na okresnom kole Geografickej olympiády

Dňa 5.2.2021 sa 8 žiakov našej školy zúčastnilo okresného kola Geografickej olympiády, ktoré sa konalo dištančnou formou. Všetci zúčastnení žiaci sa stali úspešnými riešiteľmi.

V kategórii E dosiahla najväčší úspech Lea Vašková, ktorá obsadila 2. miesto a postupuje na krajské kolo Geografickej olympiády. Žiačka Vanesa Ivanková, sa umiestnila na 6.mieste a žiak Miroslav Hrnčiar sa umiestnil na 12.mieste

kategórii F získal skvelé 1. miesto, a tým aj postup na krajské kolo Geografickej olympiády žiak Oliver Sokira. Na 4. mieste v tejto kategórii sa umiestnil žiak Alex Varguška.

kategórii G obsadil 4. miesto Jakub Roman, 5. miesto obsadil Šimon Semančík, a na 9. mieste sa umiestnil Ondrej Kaduk.

Všetkým súťažiacim srdečne blahoželáme k dosiahnutým úspechom a žiakom postupujúcim na krajské kolo držíme palce.