Čokoládová tretra 2021

V júni sa aj naši žiaci Peter Snížik, Ľuboš Varga a Filip Princík - reprezentanti z našej školy zúčastnili východoslovenského kola, kde spomedzi 65 šprintérov z celého východu obsadili 2., 4., a 5.miesto. Týmto výsledkom sa kvalifikovali do prvej osmičky a postúpili medzi 24 najlepších z celého Slovenska. Dňa 10.9. 2021 sa uskutočnilo finále v Košiciach, kde sa naši žiaci Peter Snížik, Ľuboš Varga a Filip Princík vôbec nestratili ani v konkurencii z atletických klubov. Časový  rozdiel medzi prvým a posledným bol cca  3,5 sekundy, čo hovorí za veľkú vyrovnanosť chlapcov. Veľkým bonusom úspechu našich chlapcov je postup Petra Snížika na československé finále v Ostrave, ktorá je súčasťou Diamantovej atletickej ligy. Držíme palce a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a mesta Trebišov.  

M. Princík

 

.

Copyright © 2020 ZŠ Komenského Trebišov. Všetky práva vyhradené.