Deň otvorených dverí

Brány našej školy sa 2. apríla otvorili pre našich najmenších, našich budúcich prváčikov a ich rodičov. Na pôde našej školy ich čakalo príjemne strávené popoludnie.

Nadšenie a radosť z ,,nového“ bolo v očiach žiačikov skutočne veľké. V škole, aj napriek nepriaznivému počasiu, panovala príjemná atmosféra. Prispeli k tomu naše učiteľky, ktoré im pripravili zaujímavé aktivity v triedach, vychovávatelia ŠKD, ktorí predškolákov zabavili hrami a súťažami v školskej telocvični. Poďakovanie patrí tiež  našim žiakom, ktorí tento deň spríjemnili krásnym kultúrnym programom.

Spoločný deň otvorených dverí bol peknou akciou pre budúcich školákov, ktorí sa v septembri stanú ozajstnými školákmi s ozajstnými školskými povinnosťami.