DEŇ ZEME ÔSMACI – DRUHÁKOM

„Najväčší dar, ktorý môžeš niekomu dať, je tvoj čas. Pokiaľ totiž niekomu daruješ svoj čas, daruješ mu kúsok zo svojho života...“

Úprimne pochváliť druhých nás stojí len okamih času a pritom pochvala dokáže skutočné divy. Naplní Vás šťastím, pocitom zadosťučinenia, radosti a dodá vám energiu. A ja túto radosť, šťastie, energiu a veľkú vďaku chcem poslať žiakom a žiačkam z 8.A triedy, ktorí si pripravili výnimočný program k DŇU ZEME pre druhákov.

Ako povedala p. uč. triedna Mgr. K. Balogová žiaci: Laura V., Zoja S., Emma J., Tereza H., Martin R., Timotej T., Malenka F., Bibiana O. a Olívia I. si celý deň vopred pripravili, premysleli a všetko vopred prichystali: od materiálu, výzdoby až po odmeny pre žiakov. Ráno si privstali a vopred vyzdobili triedu a malú telocvičňu. Deň Zeme sa pre všetkých druháčikov začal neobyčajne – divadielkom. O čom bolo? O rodine s bežnými konzumnými potrebami, ktorá sa zo svojich chýb za pomoci malých divákov vedela poučiť.

V 2.A triede žiaci pokračovali. Nasledovali súťaže, prezentácia, kreatívna činnosť žiakov, kvíz či tanec. Iným slovami premyslená činnosť a práca našich ôsmakov pre mladších spolužiakov.

Títo „mladí učitelia“, ako som si ich dovolila nazvať, to všetko zvládli s nadhľadom. Svojim príkladom isto oslovili svojich mladších spolužiakov a určite očarili srdce nie jednej pani učiteľky.

Viac vám prezradia fotografie k článku.. ešte raz Ď A K U J E M E  !

Mgr. I. Koščová