Ôsmaci na školskom výlete

Náš výlet sa začal v stredu 1.6. Ako prvý sme navštívili Hrad Ľubovňa, kde nám pani sprievodkyňa povedala veľa zaujímavostí. Taktiež sme videli predstavenie sokoliarok. Vo štvrtok sme absolvovali túru cez Jarabinský prielom. Napriek veľmi teplému počasiu sme to zvládli. Slovenská príroda je krásna a stále je veľa nepoznaných miest, ktoré môžeme objavovať. Po obede sme boli v čokoládovni Nestville, kde sme mali možnosť kúpiť si čokolády a cukríky. Pred večerou sme mali ešte možnosť využiť bazén prípadne ihrisko, kde sme si s chuťou zahrali futbal. Večer nám pani učiteľky pripravili spoločný program, na ktorom sme mali rôzne aktivity. V posledný deň výletu sme navštívili Hrad Šariš. Momentálne je hrad stále v rekonštrukcii, ale dozvedeli sme sa rôzne zaujímavosti, zastrieľali sme si z luku a mohli sme si prezrieť aj hradnú vežu Donjon. Ako je zvykom, školský výlet sme zavŕšili možnosťou navštíviť obchodné centrum. Na výlete sme načerpali silu do posledných dní školského roka.

Žiaci 8.B, 8.C, 8.D