VÍŤAZSTVO V ZBERE PAPIERA A VYTÚŽENÝ VÝLET DO ZOO

Dňa 28.6.2022 si žiaci z 3.A triedy zo ZŠ Komenského užili zaslúžené a možno aj vysnívané víťazstvo v zbere papiera. Žiaci po odovzdaní ceny za zber papiera pánom primátorom Marekom Čižmárom ako najlepšia trieda a zároveň najlepšia škola si vybrali miesto výletu košickú ZOO. Na tento deň sa žiaci z 3.A tešili od chvíle ,keď im bola odovzdaná cena pánom primátorom. Tento deň aj keď bol veľmi horúci si žiaci užili nielen spolu s triednym učiteľom Mgr.R.Marečkom a s pani vychovávateľkou M.Marečkovou, ale hlavne ako kamaráti spolu so zvieratkami v košickej ZOO. Po návšteve v ZOO si žiaci užili aj chutný obed v McDonalde. Týmto by sme sa chceli veľmi poďakovať nielen mestu Trebišov a Technickým službám mesta Trebišov, ktoré nám na takýto krásny a pohodový deň poskytlo svoj autobus, ale aj všetkým, ktorí nám nezabudnuteľný zážitok umožnili uskutočniť a potešiť to najcennejšie čo máme...Naše deti...ĎAKUJEME!

Mgr. Renát Mareček

{gallery}2021/rozlucka_IV_A{/gallery}