Prvýkrát v školskej knižnici

V "Kráľovstve kníh" ich privítala vedúca školskej  knižnice. Žiaci II.A triedy sa dozvedeli ako sa v knižnici správať, ako knihu vyhľadať, ako sa starať o vypožičané knihy a kedy ich treba vrátiť.  Všetci pozorne počúvali nové informácie, kládli zvedavé otázky a keďže podujatie sa uskutočnilo v knižnici žiaci z rôznych vybraných kníh prečítali krátke úryvky. Išlo im to veľmi dobre. Dokázali, že čítať už vedia, a tak im nič nebráni, aby si tu z množstva kníh každý našiel to, čo ho zaujíma. Nakoniec dostali čitateľský denník, do ktorého majú zapísať všetko o vypožičanej knihe.  Takže : "Do čítania, kamaráti."

Mgr. Radoslava Gatyášová, tr. učiteľka II.A

Bc. Jozefína Pristašová, škol. knihovníčka