Veľkonočné tvorivé dielne v 1.B

V utorok 28.3. sme si v 1.B triede urobili netradičné hodiny výtvarnej výchovy. Pozvali sme k nám  do školy mamky, ockov, babky, aby sme sa spoločne pustili do tvorby veľkonočných ozdôb. Naši najbližší si veľmi radi spestrili dopoludnie a pozvanie prijali. Doniesli so sebou aj rôzne dobroty, ktoré nám všetkým chutili. Po krátkych veľkonočných veršíkov prednesených prváčikmi sa práca mohla začať. Tvorilo sa veľmi dobre, v triede vládla pokojná a príjemná atmosféra. Nastal čas spoznávania sa pri spoločnej práci. Deti a rodičia vyrábali veľkonočné ovečky s použitím polystyrénovej gule, krepového papiera, špáradiel a stužiek. Šikovné ruky malých aj veľkých vyrobili plný stôl nádherných ovečiek. Akcia sa nám všetkým páčila. Dohodli sme sa, že si ju zopakujeme aj nabudúce.

žiaci 1.B a tr. uč. K. Jeňová