Colour week

Jarné vyučovanie sme si v našej škole spríjemnili aktivitou školského parlamentu Colour week – Farebný týždeň. Počas týždňa sme si každý deň obliekli rovnakú farbu aspoň jedného kúska oblečenia. Naším cieľom bolo spestriť našu školu, zjednotiť sa ako jeden tím a ukázať, že aj takto sa vieme navzájom podporiť a potešiť. Niektorí si možno vynovili svoj šatník, ale veríme, že väčšina svoje kúsky šiat zrecyklovala a využila možno už nechcené kúsky oblečenia. Aj takto môžeme podporiť ochranu našej planéty a osláviť nedávny Deň Zeme.

Ďakujeme veľmi pekne za zapojenie sa do tejto aktivity vedeniu školy, všetkým pedagogickým aj nepedagogickým zamestnancom a tešíme sa veľkej účasti. Veríme, že sa do ďalšej podobnej aktivity radi zapojíte.

Členovia školského parlamentu