DOPRAVÁČIK

Dňa 15.6.2023 si žiaci prvých ročníkov vychutnali súťaž Dopraváčik.

Súťažili v štvorčlenných družstvách z každej triedy. Jazdou na kolobežkách si tak mohli praktický vyskúšať a overiť poznatky, ktoré získali na vyučovacích hodinách. Súťažili chlapci ale aj dievčatá, ktoré sa tiež nedali zahanbiť rýchlou a presnou jazdou. Žiaci si užili zábavu, pobyt na čerstvom vzduchu a zároveň podporili aktívny pohyb.

Najšikovnejší a najrýchlejší boli ocenení diplomom a samozrejme pre všetkých súťažiacich nechýbala aj sladká odmena. Prvenstvo si vyjazdili žiaci z I.B, 2.miesto získali žiaci z I.D  a na treťom mieste skončili žiaci I.C triedy. Tešíme sa na ďalšiu súťaž strávenú vo víre hučiacich kolobežiek a nadšených tvárí detí.

Mgr. M. Mirdalová