Výsledky volieb do školského parlamentu 2023

Milí Komenčáci!

Veľmi pekne vám ďakujeme, že ste sa zapojili do rozhodovania, kto bude jeden celý rok členom školského parlamentu.

Dňa 5. októbra 2023 sa uskutočnili voľby do školského parlamentu. Do ostrého boja sa zapojilo 15 kandidátov. Hlasovalo 582 žiakov našej školy a do školského parlamentu postúpilo týchto 9 žiakov s nasledujúcim počtom hlasov:

1. Zuzana Hatalovská 6. B 114 hlasov
  2. Luboš Varga 5. A 67 hlasov
  3. Branko Pavlík 4. A 64 hlasov
  4. Dorotka Vasiľová 5. B 56 hlasov
  5. Sofia Fialová 6. B 48 hlasov
  6. Nikola Kohútová 8. D 40 hlasov
  7. Patrik Kučma 7. D 38 hlasov
  8. Sidónia Kováčová 8. D 34 hlasov
  9. Sofia Hatráková 5. A 27 hlasov

Všetkým učiteľom, žiakom a kandidátom ďakujeme, že sa voľby mohli zrealizovať a za ich hladký priebeh.

Dňa 17. októbra  2023 sa počas online zasadnutia školského parlamentu hlasovalo o predsedovi a o podpredsedovi školského parlamentu. Najviac hlasov získala Zuzana Hatalovská zo 6.B, a tak sa stala predsedníčkou parlamentu. Podpredsedníčkou bola zvolená Sofia Fialová zo 6.B.

Dúfame, že akcie v tomto školskom roku budú nezabudnuteľné a vydarené a vy si z nich odnesiete radostné zážitky.

Branko Pavlík 4.A

člen školského parlamentu