Skip to main content

3 tímy, 3 únikové izby

  • Pirát menom Jack Sparrow, hľadal odvážnu posádku, aby mu pomohli zmocniť sa späť lode, ktorú mu vzali. Náš príchod očividne nečakal. Logikou, fyzikou, trochu aj matikou a hlavne premyslenou spoluprácou sme ho zaskočili. Aj keď naše dobrodružstvo nebolo prechádzkou rajom, odmena na konci bola obrovská. Jack dostal svoju loď späť po 61 minútach a my, večný prameň úsmevu na tvári.   
  • Vydali sme sa na najúžasnejšie magické miesto plné podivností, do Krajiny zázrakov. Spoznali sme čarokrásnu ríšu, kde vládla Srdcová kráľovná. A viete, že tam mali problémy? Nám sa podarilo prebádať celú krajinu zázrakov a vyriešiť aj to, čo sa zdalo byť nemožným, odvážnou spoluprácou, úsmevom, a samozrejme aj logikou.   
  • Nám sa zas podarilo nastoliť rovnováhu na Pandore, ktorá čakala na nás, šikovné modré Avatarovky zo 7.D. Hľadali sme indície, riešili najrôznejšie hlavolamy, dokonca sme preliezli nejednou tajnou chodbou, len aby sme zachranili Pandoru. Iba vďaka spolupráci sme to zvládli za 65minút.  

 Niektorí z nás boli tak nadšení čarom únikových izieb, že ostali v rozprávkovom svete hádaniek, aj po časovom limite 70 minút. :)  

                                                                                                                                                            7.D