Skip to main content

PLAVECKÝ VÝCVIK 3.B

Plavecký výcvik v treťom ročníku je udalosť, na ktorú sa deti tešia. Naučia sa plávať, alebo zdokonalia svoje plavecké schopnosti, no hlavne zažijú zábavné dopoludnia so svojimi spolužiakmi. Už od septembra sa postupne do plaveckého výcviku zapájali jednotlivé tretiacke triedy a v novembri došiel rad aj na nás ,,Béčkarov“. Behom štyroch dní sme zvládli splývanie, kraulové nohy, kraulové ruky, dýchanie a v závere výcviku ukázali svoju súťaživosť v pretekoch. Okrem super zážitkov si každý plavec odniesol domov MOKRÉ VYSVEDČENIE, niektoré boli veru mokré doslova. V príjemnom prostredí školskej plavárne sme sa mali fajn a bolo nám aj do spevu. Zložili sme si HYMNU, ktorú si môžete s nami zaspievať.

                                                                                                                    Mgr. Martin Jeňo

Hymna – PLAVECKÝ VÝCVIK

( melódia piesne:  Do hory ma poslali)

  1. /:Na plaveckom výcviku:/ 2x

teraz v treťom ročníku.

/:Naučíme sa plávať :/ 2x

v ,,maličkom“ bazéniku.

 

  1. /:Rozcvičíme ručičky,:/ 2x

rozcvičíme nožičky.

/: Naučíme sa plávať,:/ 2x

skočíme do vodičky.

 

REF: Ja sa vody nebojím,

         ako ryba sa hodím,

        /: zapojím nohy, ruky. :/

         Vyhrám celé preteky.

 

  1. Na plaveckom výcviku

v ,,maličkom“ bazéniku

vylepšíme techniku.

/: Naučíme sa plávať,:/2x

veď to dáva logiku.

 

  1. /:Pán učiteľ hovorí: :/ 2x

Ponor hlavu do vody!!!!

/:Budeš rýchlejšie plávať,:/2x

má to svoje výhody.

 

REF: 2x