Deň matiek ŠKD I.A

Mama. Existujú vôbec tie správne slová, ktorými dokážeme vyjadriť nekonečnú vďaku mame, za všetko, čo pre nás urobila a robí? Sotva. V kalendári však svieti dátum 12.5.2024, kedy sa jej za všetku lásku poďakujeme o to viac.  Aj trieda lienok spolu s triednou učiteľkou Mgr. Ľubicou Kozákovou a pani vychovávateľkou Monikou Marečkovou, si pre mamy  pripravili popoludnie spojené s programom a tvorivými dielňami, ako darček, v ktorom vyjadrili  lásku k svojím mamkám. Žiaci obohatili program básničkami a tancom.  Po vystúpení sa všetci venovali tvoreniu a z vopred pripravených kociek puzzle  spoločne vytvorili srdce z rôznych materiálov. Celé popoludnie sa nieslo v pokojnej a dobrej atmosfére, ktorú umocnili darčeky šálok, ktoré pre mamičky namaľovali žiaci. Zo srdca prajeme našim mamkám, len to najlepšie a vrelo ďakujeme za ich lásku k nám.

Trieda: 1.A lienočky