Plavecký výcvik 3.B – september 2024

V dňoch od 10. do 13. septembra 2024 sa naši žiaci z 3. B ako prví zúčastnili plaveckého výcviku, ktorý sa konal na plavárni CZŠ s MŠ sv. Juraja v Trebišove. Bola to skvelá príležitosť pre deti na zlepšenie svojich plaveckých schopností, ale aj zábavný a aktívny spôsob, ako tráviť čas s kamarátmi.

Počas štyroch dní sa žiaci učili správne plavecké techniky, ako aj základy bezpečnosti pri vode. Výcvik prebehol vo výbornej atmosfére. Deti sa nielen zlepšovali v plávaní, ale užili si aj mnoho zábavy. Inštruktori vytvárali pestré a hravé aktivity, ktoré deti nadchli a motivovali.

Na záver môžeme s radosťou povedať, že plavecký výcvik bol veľmi úspešný a všetky deti si odniesli nielen nové plavecké zručnosti, ale aj krásne spomienky. Tešíme sa na ďalšie podobné aktivity.

Mgr. K. Jeňová