Skip to main content

FUTBALOVÝ TURNAJ ŠTVRTÁKOV

V piatok 27. septembra 2024 sa na školskom ihrisku konal futbalový turnaj štvrtákov. Turnaj prebiehal v systéme hry 2x10 minút. Na ihrisku sme mali možnosť vidieť šesť zápasov, kde si každá trieda zahrala proti každej. O priebeh zápasov sa starali dvaja kvalifikovaní rozhodcovia z 8.B, Oliver S. a Filip M.

Zápasy a Výsledky

Zúčastnili sa triedy 4.A, 4.B, 4.C a 4.D. Po napínavých zápasoch, ktoré boli plné skvelých akcií a nádherných gólov, sme dostali nasledovné výsledky:

Najlepší Strelec

Najlepším strelcom turnaja sa stal Marek Lipa zo 4.C s úctyhodnými 11 gólmi.

Ocenenia

Prvé tri miesta získali pohár, zatiaľ čo najlepší strelec si odniesol sošku. Všetci futbalisti boli odmenení sladkou medailou v podobe Fidorky, a nefutbalisti, ktorí si tiež prišli na svoje počas prestávok, dostali cukríky. Prestávkové súťaže medzi nefutbalistami priniesli veľa srandy a zábavy, čím prispeli k výbornej atmosfére.

Turnaj sa niesol v znamení skvelých výkonov, výbornej organizácie a profesionálneho prístupu rozhodcov. Všetci zúčastnení si turnaj užili a odniesli si so sebou krásne spomienky na tento športový deň.