MIMOŇSKÉ TEKVICE V 4.B

V pondelok 20. októbra zažili žiaci 4.B triedy nezabudnuteľné pracovné vyučovanie, počas ktorého sa obyčajné tekvice premenili na veselých Mimoňov.
Malé aj veľké tekvičky dostali novú podobu vďaka šikovným rukám žiakov, ktorí s radosťou a nadšením pracovali na svojich výtvoroch. Už od rána bola trieda plná očakávania a vzrušenia. Žiaci sa pustili do práce s kreativitou a zručnosťou, pričom každý z nich vytvoril jedinečného Mimoňa. Niektoré tekvičky mali veľké oči a široké úsmevy, oblečené v typických modrých overaloch a doplnené rôznymi veselými detailmi. Výsledok ich práce bol úžasný. Trieda sa premenila na farebnú výstavu tekvicových Mimoňov. Radosť z úspešného diela bola viditeľná na tvárach všetkých žiakov, ktorí si svoje výtvory hrdo vystavili.
Tento deň bol dôkazom, že s troškou fantázie a usilovnosti je možné premeniť aj obyčajné tekvičky na niečo výnimočné. Tekvicoví Mimoni sa stali symbolom spoločnej práce a radosti, ktorú žiaci 4.B zažili na svojom pracovnom vyučovaní.

Mgr. Martin Jeňo