TURNAJ V MINIHÁDZANEJ ŽIAKOV A ŽIAČOK ZÁKLADNÝCH ŠKÔL

V piatok dňa 21.10.2022 sa zúčastnili žiaci a žiacky z našej základnej školy Komenského Turnaja v minihádzanej v mestskej športovej hale v Trebišove. Mali možnosť vyskúšať si svoje schopnosti a zmerať si sily so základnými školami v meste, ale aj z iných obcí. Darilo sa im nadmieru úspešne a nielen chlapci, ale aj dievčatá vo svojich skupinách nenašli žiadneho premožiteľa. Chlapci po kolektívnom výkone obsadili prvé miesto na turnaji. Dievčatá takisto po veľmi dobrom výkone, podmienenom nemalou mierou aj najlepšou hráčkou turnaja Miou  Hudackou (40 gólov) obsadili úžasné prvé miesto nielen v skupine, ale aj celkovo na turnaji. Za ich oduševnený piatkový výkon im okrem blahoželania patrí aj obrovská vďaka za chuť športovať a reprezentovať našu základnú školu.

Mgr. Renát Mareček