Expert geniality show 2023

AK by ste sa chceli stať TOP EXPERTOM, tak je tu súťaž EXPERT GENIALITY SHOW, ktorá takýmto, vôbec nie ľahkým spôsobom testuje hĺbku vedomostí žiakov v rámci celého Slovenska.

V školskom roku 2022/23 sa do vedomostnej súťaže zapojilo 11 796 žiakov zo 714 škôl. Na našej škole súťažilo 15 žiakov 6.- 9. ročníka, ktorí si vybrali dve z ponúkaných šiestich tém. Veľmi nás teší, že vo výsledkovej listine sme mali až 7 TOP EXPERTOV, ktorí sa umiestnili v celkovom poradí v prvej štvrtine rebríčka.

Titul TOP EXPERT získali žiaci:

1. Alex Varguška (9.A)
  2. Matúš Petrik (9.C)
  3. Martin Roman (9.A)
  4. Oliver Sokira (9.D)
  5. Kristínka Ujheliová (6.A)
  6. Richard Balogh (8.C)
  7. Adrián Becze (8.A)

Alex Varguška skončil na krásnom 30. mieste z 1293 súťažiacich deviatakov, pričom z témy  „ Svetobežník“ získal 3. miesto. Z celého srdca mu gratulujeme!

Maximilián Gaššo získal 4. miesto v téme „Do you speak English?“

Každému žiakovi blahoželáme k výborným výsledkom a tešíme sa na aktívnu účasť v ďalšom ročníku súťaže EXPERT.

Mgr. Klára Baloghová,  koordinátorka súťaže