Lúčenie v štvrtej A

„V živote by mal človek jedného dňa zbadať veci akoby po prvýkrát a vnímať ich takto stále. Les, rieku, prázdniny, kvitnúce čerešne, dážď, hviezdnu oblohu, šteniatka ... všetko.

A akoby po prvýkrát pristupovať k tomu všetkému ...“

Krásne prázdniny

Žiaci 2.B posielajú fotopozdravy z našej triedy pre spolužiakov a prajú všetkým krásne prázdniny.

POSLEDNÉ DNI V TRIEDE 2.A

Niečo málo z posledných dní v škole a pozdrav našim spolužiakom, ktorí sa vzdelávali dištančne, posielajú žiaci 2.A triedy s triednou učiteľkou Mgr. Dianou Zemanovou.

Pokračovať v čítaní

Fyzika a chémia počas dištančného vzdelávania...

Hoci sú predmety fyzika a chémia náročné, vždy sa nájde spôsob, ako ich odučiť a vysvetliť zaujímavo, motivačne a tvorivo.

Mandala

V menšom počte detí sa nám dobre tvorilo a doplnili sme našu školskú galériu pri jedálni touto krásnou MANDALOU, ktorá zastrie všetky pochmúrne myšlienky Corona krízy.

Krúžok Ručičkovo

„Moje“ šikovné dievčatá z krúžku na začiatku druhého polroka vyrobili krásne výšivky, ktoré si môžete pozrieť na fotkách.

Pokračovať v čítaní

Ako nám chutilo čítanie s porozumením?

Žiaci 4. A dostali víkendové domáce zadanie: nachystať nepečenú maškrtu podľa video receptu