Zážitky s trénerom stolného tenisu

V mesiaci máj niekoľko tried žiakov našej ZŠ, medzi nimi aj tá naša III.A, sa zúčastnilo projektu Slovenského stolnotenisového zväzu pod názvom MODULY – stolný tenis do ZŠ. Projekt viedol pán Ing. Gabriel Wawrek. Žiaci pod trénerovým vedením absolvovali 6 úvodných hodín do tohto úžasného športu.

Tréning vyvrcholil ako inak turnajom medzi chlapcami a dievčatami. Víťazkou v dievčenskej kategórii sa stala Natálka Šamulková a medzi chlapcami bol ten naj Branko Pavlík. Samozrejme všetci žiaci boli trénerom pochválení za šikovnosť, trpezlivosť a disciplínu. Od pána trénera dostali odmenu v podobe špeciálnych ping-pongových loptičiek s logom zväzu.

Deti svoje poďakovanie, emócie a pekné zážitky pretavili do milých obrázkov, ktoré p. Wawrekovi pri rozlúčke darovali.

Mgr. I. Koščová