BEDMINTONOVÝ TURNAJ U15

Vo štvrtok 22. februára 2024 sa v Trebišove na ZŠ Komenského uskutočnil bedmintonový turnaj v kategórii  starších žiakov.

S podporou mesta Trebišov podujatie usporiadal Bedmintonový klub BKT Trebišov v spolupráci so ZŠ Komenského 8.

Turnaj v školskej telocvični so 4 ihriskami trval od 14:00 do 19:30 hod.

Turnaj U15 je zaradený do C kategórie Grand Prix Slovakia.

Turnaja sa zúčastnilo 11 chlapcov a 18 dievčat zo siedmich klubov: BKT Trebišov (4 + 11),

KPŠ Košice (1 + 0),

KBC Košice (0 + 3),

ŠK AJA Michalovce (2 + 0),

Viktory Trebišov (3 + 3),

AC UNIZA Žilina (1 + 0)

a BKR Púchov (0 + 1).

Spolu sa odohralo 46 zápasov (dvojhra na dva vyhraté sety do 21 bodov, štvorhry a mix do 15 bodov).

Našími najúspešnejšími hráčmi v tejto silnej konkurencii boli na tomto turnaji :

Šimon Fecko/ Martin Mihalčin(ZA) – 1. miesto v štvorhre

Nela Novikmecová – 3.miesto v dvojhre

Nela Novikmecová/ Šimon Fecko – 3.miesto v mixe

Nela Novikmecová/ Melánia Košková – 3. miesto v štvorhre

Riaditeľom turnaja bol PhDr. Ján Chovanec, PhD.

Vrchným rozhodcom bol Mgr. Martin Jeňo, jednotlivé zápasy rozhodovali určení hráči a inštruktori.

Pre všetkých hráčov, trénerov a rodičov bolo pripravené občerstvenie.

Výsledky turnaja – link:  https://www.bedminton.sk/clanok/18923/vysledky-grand-prix-c-u15-trebisov-22-2-2024.html