Skip to main content

Rodinný bedminton

Bedmintonovú bodku a ukončenie sezóny sme zavŕšili rodinným bedmintonom v spolupráci s bedmintonovým klubom BKT Trebišov. V našej telocvični na ZŠ Komenského sa 24.mája 2024 zišlo 16 dvojíc, ktoré tvorili deti so svojimi rodičmi, súrodencami alebo priaznivcami bedmintonu.
Turnaj sa niesol v skvelej atmosfére. Hráči boli rozdelení do dvoch skupín: 1. ,,PROFESIONÁLI“ a 2. ,,POLOPROFESIONÁLI“.
V skupine PROFESIONÁLOV hrali: Jeňovci, Koscelanski, Ujheliovci, Koškovci, Novikmecovci, Feckovci, Tomkovci, Habaľovci a Keclíkovci.
V skupine POLOPROFESIONÁLOV hrali: Koščákovci, Borčíkovci, Botkovci, Goncziovci, Pavlovci, Davalovci a Vikinkovci.
Hrali sa štvorhry, kde sa stretol každý s každým - dokopy 57 zápasov. Všetky rodiny si preverili svoje bedmintonové schopnosti a môžem povedať, že do toho dali všetko. Rodičia sa pri zápolení veľmi snažili, aby nesklamali svoje ratolesti a dosiahli čo najlepší výsledok. Aj keď nie vždy sa im to darilo, poznámky svojich malých hráčov - všetko kazíš - brali s úsmevom na tvári. Na turnaji sa hráči mohli posilniť aj chutným guľášom, ktorý ich hnal do vyšších výkonov. Šikovné mamky napiekli chutné cukrovinky (mafiny, bábovky, bublaniny...), po ktorých sa len tak zaprášilo.
Po urputných bojoch, kde tiekol pot a zároveň žiaril úsmev na tvárach sa o stupienky víťazov podelili tí najlepší. Každý z účastníkov získal diplom a víťazi aj medaile.
1.Sk. PROFESIONÁLI – 1. miesto: JEŇOVCI
                                    2. miesto: NOVIKMECOVCI
                                    3. miesto: KOŠKOVCI
2.Sk. POLOPROFESIONÁLI – 1. miesto: KOŠČÁKOVCI
                                             2. miesto: GONCZYOVCI
                                             3. miesto VIKINKOVCI
Všetkým účastníkom ďakujem za príjemnú atmosféru, za skvelé výkony a v nie poslednom rade za čas strávený v telocvični s deťmi – malými bedmintonistami.
ŠPORTU ZDAR – BEDMINTONU ZVLÁŠŤ

Tréner Mgr. Martin Jeňo