Skip to main content

Krajské a celoštátne kolo medzinárodnej súťaže ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

Dňa 14.5.2024 a 20.5.2024 sa uskutočnili krajské a celoštátne kolo medzinárodnej súťaže ČOKOLÁDOVÁ TRETRA. Našu školu reprezentovali dievčatá Elena Ujhelyiová a Mia Hudacká. Obe postúpili z celoštátneho kola a to hneď z 1. a 2. miesta. Čakala nás cesta do Ostravy, kde sa 27.5.2024 konalo finále Čokoládovej tretry. Na 3. mieste sa umiestnila Mia Hudacká a zaistila si tak účasť na Zlatej tretre 28.5.2024. Veľká škoda, že našu druhú žiacku Elenu Ujhelyiovú delili od finále len 3cm. Mia Hudacká si vo finále viedla fenomenálne a s výkonom 41.09m jej patrilo 3.miesto. Dievčatá reprezentovali nielen našu školu, ale aj mesto Trebišov. Len za zmienku stojí, že vo svojej kategórii obsadili 3. a 5.miesto z 633 prihlásených žiačok z celého Česka a Slovenska. Dievčatám gratulujeme a ďakujeme za úžasnú reprezentáciu školy.

Mgr. Fitere